PRÁCE ŘÍZENÁ Z DOMOVA

Nabízím práci

Upozornění : Inzeráty v této rubrice "Nabízím práci" jsou kontrolovány administrátorem. Nevhodné inzeráty budou mazány!!!


Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "1358":
Lida Kobylkova
chtěl/a byste se pustit do něčeho, co má význam? Podívejte se na web : www.projektdb.cz.
____________________________
alidalid
Václava Slámečková
Doplněk k inzerátu: kontakt:vendy.nik@seznam.cz
Václava Slámečková
Firma hledá zájemce na činnost v reklamě. Pro volnou pracovní dobu je řazena na domácí , jste-li připojeni k internetu. Jedná se o vytváření , propagování a obsluhu firemní reklamy a to většinou formou inzertní.Poměrně jednoduchá , samostatná , nikoho neobtěžující práce je podložena smlouvou a bez počátečních investic.
louhy18
ČÁGO, vyzkoušej novou stránku na výborný přivýdělek. Funguje to spolehlivě. .. Koukni na video a je to na Tobě zda do toho půjdeš!!!

http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=130136


____________________________
louhy
Petra
Já konečně našla něco co funguje.jde o MLM.Zadávám aukce pro jednu americkou firmu.Vše mám připravené a jen vložím na server a mám z toho provize,momentálně jsem na 14dolarech deně!!Vše ověřené i výběry.Je to neuvěřitelné ,ale bezvadně to funguje :-)

Pokud by měl někdo zájem,ráda vysvětlím a povedu.Pište kdo chcete každý den těch 10min. obětovat na petra.pichalova@seznam.cz
Osvědčené mladé MLM s obrovským potenciálem do budoucna Eurona by Cerny. Klasický systém 21 %. Spotřební zboží denní potřeby. Registrace zdarma, nemusíte kupovat žádný startovací balík a nejsou tu žádné poplatky. Spolupráce je podložena řádnou smlouvou. Pro začátek není potřeba živnostenský list. Můžete pracovat z pohodlí vašeho domova, jen přes internet. Velice zajímavý příjem. Firma působí v ČR, SR, Polsku a další trhy se připravují.Výhody:

- nakupovat pro vlastní potřebu bez 20-30%marže, což je Vaše úspora při nákupu

- prodávat výrobky dalším zákazníkům se ziskem 20-30%

- registrace zcela zdarma

- doručení zboží zdarma při objednávce nad 1500 Kč v katalogových cenách

- široký sortiment zboží

- 100% garance výrobků

- vždy aktuální katalog a nabídkové letáky ZDARMA

- nemusíte hlídat žádné termíny

- různé motivační programy, měsíční slevy apod.

- odborný růst (školení)

- nejsme omezeni regionem - můžeme registrovat další spolupracovníky nejen ze všech koutů ČR, ale i z Polska a SlovenskaV případě zájmu mě neváhejte kontaktovat!

Klik na www.ekovyrobky.osobni-stranka.cz